Ogłoszenie:

Dymek i Tymek

dodano: 2018.01.07 ważne do: 2018.04.07 wyświetleń: 12
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Dymek (dymny) i Tymek (czarny) mają ok. 5 miesięcy. To bracia, odkąd się urodziły- cały czas są razem i widać, że bardzo się kochają.
Początkowo nieśmiałe, szybko pokazały swoją przyjazną naturę i potrzebę bliskości z człowiekiem. Obydwa pięknie mruczą, dbają o siebie nawzajem, czyszcząc sobie futerka, ale i bawią się razem w najlepsze. Świetnie zajmują sobie czas na wspólnych gonitwach i zapasach.
Są przy tym ciekawskie, lubią wszelkie zakamarki, w które można wejść i poszperać. Szybko nauczyły się, czym jest domowe życie z człowiekiem, choć- nim trafiły do domu tymczasowego- były nieufne i półdzikie.
Czarny kocurek Tymek jest ogromnym miziakiem, to typ kota lubiącego spać obok opiekuna, witać go radośnie i ujmująco wtulać w niego.
Dymek troszkę się wycofał z uwagi na niedawne drobne problemy ze zdrowiem i obecnie woli towarzystwo brata od człowieka. Lubi być głaskany, odpręża się przy tym i prezentuje brzuszek do miziania, ale tymczasowo (wierzymy, że to chwilowe) trzyma się bliżej swojego gatunku :)
Kocurki są odrobaczone, zaszczepione, posiadają książeczki zdrowia oraz są zaczipowane.
Szukamy im domu świadomego ewentualnych początkowych trudności w adaptacji kotków w nowym miejscu. Trzeba też liczyć się z tym, że Dymek jest przywiązany do kociego towarzystwa, człowiekowi obecnie mniej ufa i być może już zostanie takim nieśmiałkiem :)
W sprawie adopcji prosimy o kontakt z Kasią: katarzyna@przytulkota.pl; 606 362 939
 
Kontakt
Fundacja Przytul Kota
Łódź ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.