Dzisiaj jest: 2.7.2020, imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana
Ogłoszenie:

Mokka z Fundacji MIASTO KOTÓW

dodano: 2020.06.05 ważne do: 2020.09.03 wyświetleń: 56
Szczegóły ogłoszenia:
Mokka prawdopodobnie została porzucona. Ta oswojona, bez wątpienia domowa kotka, została podrzucona na osiedlu w miejscu bytowania kotów wolno żyjących. Mokka to kotka w rozmiarze xs. Chociaż ma około 2-3 lat, z wyglądu przypomina młodego kociaka- jest bardzo drobnej budowy ciała, a jej futerko przypomina puszek. Jest wesołą i towarzyską kicią. Lubi pieszczoty, czułości i czesanie. Jej ulubiona rozrywka to pościgi za sznureczkami i piłeczkami. Szuka spokojnego domu pełnego czułości.

Mokka została odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana i wykastrowana, ma ujemne wyniki testów na fiv i felv. Przebywa w domu tymczasowym w Piotrkowie Trybunalskim. Jest podopieczną Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Gosia, tel. 604 659 032

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kot zostanie oddany do adopcji do domu tzw. niewychodzącego.
Kontakt
Fundacja Miasto Kotów
Piotrków Trybunalski, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.