Dzisiaj jest: 2.7.2020, imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana
Ogłoszenie:

Kacper i Baltazar

dodano: 2020.05.23 ważne do: 2020.08.21 wyświetleń: 77
Szczegóły ogłoszenia:
Kacper i Baltazar - dwaj uroczy bracia
Kacper i Baltazar urodzili się w stodole na wsi i tam spędzili kilka pierwszych miesięcy swojego życia. Złapani na kastrację przez osobę, której leżało na sercu ograniczenie wiejskiej kociej populacji, zaraz po zabiegu mieli wrócić do stodoły i dalej wieść tam spokojne życie. Niestety jednak właściciel uznał, że kotów jest za dużo, tych dwóch już nie potrzebuje i postanowił wywieźć je gdzieś, skąd nie będą miały szansy wrócić. Bracia trafili zatem do bardzo tymczasowego domu, a później do nas.  
Obaj są radośnie rozbrykani, uwielbiają bawić się w dzikie gonitwy i zapasy. Zabawą z człowiekiem też nie gardzą, chętnie biegają za pluszowymi myszkami, piórkami i piłkami, a kiedy się zmęczą chętnie się do człowieka przytulą na chwilę... zanim kolejna interesująca rzecz nie zajmie ich uwagi :) Nie są wybredni jeśli chodzi o jedzenie, bezbłędnie korzystają z kuwety. Bez problemu dogadują się z innymi kotami, z wielkim zdziwieniem przyjmują fakt, że któryś z nich nie ma ochoty się z nimi zakumplować.
Bracia kochają się bardzo dlatego nie ma mowy o rozdzieleniu ich, szukamy im wspólnego, niewychodzącego domu, z zabezpieczonymi oknami.
Kacper i Baltazar mają ok. 10 miesięcy, są zdrowi, przetestowani na choroby wirusowe, zaszczepieni, wykastrowani i zaczipowani.
W sprawie ich adopcji piszcie do Kasi kasik.kot@o2.pl
Kontakt
Kotylion
woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.