Dzisiaj jest: 7.12.2021, imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława
Ogłoszenie:

Bunia Babunia

dodano: 2021.10.27 ważne do: 2022.01.25 wyświetleń: 50
Szczegóły ogłoszenia:
Bunia szuka domu, takiego już na zawsze

Znowu liczymy na cud... kolejny czarny kot, tym razem kotka. Zgarnięta z działek, gdzie koty były zjadane przez pasożyty i brakowało im jedzenia. Prawdopodobnie nie najmłodsza, wiek oceniono od 3 do nawet 7 lat, choć ile dokładnie to nigdy się nie dowiemy. Działkowicze nie kojarzyli jej, nawet nie zauważyli kiedy pojawiła się w stadzie kilkunastu kotów. Prawdopodobnie zdążyła kilka razy urodzić, gdyż złapałyśmy też na kastrację kilka kotów łudząco do niej podobnych (około roczni i też czarni muszkieterowie polecają się do adopcji). Kotka jest już wykastrowana, była tak wycieńczona życiem na działkach, że miała anemię, ale po pobycie w domu tymczasowym i leczeniu doszła do siebie, przytyła i zaczęła brykać jak młody kot Testy fiv i felv ujemne. Kotka jest łagodna, lekko przestraszona ale można z nią zrobić wszystko. Uwielbia być głaskana i miziana, a także lubi dobrze pojeść.

Chętnych do adopcji prosimy o wypełnienie ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfIu0sUXj9zKbN8kOD8hEKPkSYcx_jyQ2rkxmiCYh58zGbvDw/viewform?usp=sf_link

Tel. 604395142
Kontakt
KOTYlion
Łódź, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.