Dzisiaj jest: 26.5.2022, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
Ogłoszenie:

Karol

dodano: 2021.10.06 ważne do: 2022.04.20 wyświetleń: 47
Szczegóły ogłoszenia:
Karol to młody ponad roczny kocurek, który wnosi do domu masę pozytywnej energii.
Młody jest nieco ostrożny w podejmowaniu kontaktów z człowiekiem, ale wystarczy krótka chwila, aby Karol przekonał się do człowieka i chciał zbijać baranki. W swojego opiekuna jest zapatrzony jak w obrazek - będzie go witał w wejściu, żądał czułości przy powitaniu, podążał za nim w każdy kąt domu, robił smutną minkę, kiedy opiekun będzie wychodził bez niego i przynosił zabawki, żeby opiekun się z nim bawił.
Jest bardzo ciekawski - jego pyszczek potrafi wcisnąć się wszędzie - i łowny - muchy, komary, pająki nie mają z nim szans. Ze względu na wyjątkową skoczność oraz ciekawskość przyszły dom powinien mieć zabezpieczone okna.
Karol jest również dobrym kompanem do podróży samochodem - nie wykazuje oznak choroby lokomocyjnej i jest raczej spokojnym pasażerem.
Kocurek jest odrobaczony, wykastrowany, w pełni kuwetkowy - jedyne czego mu brakuje to domu na całe życie, może być także z kocim towarzyszem, z którym będzie mógł się bawić.
W sprawie adopcji proszę pisać na maila: w.b.piotrowska@gmail.com
Kontakt
KOTYlion
woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.