Dzisiaj jest: 4.4.2020, imieniny: Benedykta, Izodory, Wacławy
Ogłoszenie:

Oskar z Fundacji MIASTO KOTÓW

dodano: 2020.03.20 ważne do: 2020.06.18 wyświetleń: 61
Szczegóły ogłoszenia:
Oskarek (ur. Lipiec 2019) to żywiołowy, wszędobylski kocurek, który ze wszystkimi się chce bawić. Niestety nie jest zbyt delikatny w swych zabawach, dlatego polecany do domu bez dzieci do osoby która poświeci mu czas na naukę delikatności. Doskonale nadaje się do domu gdzie jest już młody kotek, z którym będzie mógł się zaprzyjaźnić.
 
Posiada książeczkę zdrowia. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany. Ma ujemne wyniki testów na FIV/FeLV.Umie korzystać z kuwety zakrytej i odkrytej.
Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów, przebywa w DT w Tomaszowie Mazowieckim. Kontakt w sprawie adopcji z tymczasowym opiekunem: Iza 510 724 773
 
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed
adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kot zostanie oddany do adopcji tylko do domu niewychodzącego.
Kontakt
Fundacja Miasto Kotów
Tomaszów Mazowiecki, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.