Dzisiaj jest: 4.4.2020, imieniny: Benedykta, Izodory, Wacławy
Ogłoszenie:

Odi i Orzeszek z Fundacji MIASTO KOTÓW

dodano: 2020.03.20 ważne do: 2020.06.18 wyświetleń: 63
Szczegóły ogłoszenia:
Odi i Orzech to bardzo zgrany duet kocich przyjaciół. Są ze sobą bardzo zżyte i uwielbiają przebywać w swoim towarzystwie. Wzajemnie się uzupełniają. Starszy Odi otacza opieką młodszego Orzeszka który jest nieco nieśmiały. Odi to wulkan energi, wszędzie go pełno, goni za piłeczkami, bawi się wędką, poluje na maskotki. Jest bardzo towarzyskim kotkiem, uwielbia zarówno ludzi jak i inne zwierzęta. Jest ogromnym pieszczochem, mruczkiem i gadułą. Prowadzi ożywione konwersacje z domownikami. Sam przychodzi na kolanka i domaga się pieszczot. Ma niesamowite ogromne, zielone oczy. Orzeszek wszędzie podąża za kolegą, bardzo lubi przesiadywać na oknie i obserwować. Ma troszkę mniej wigoru i jest spokojniejszym kotkiem. Posiada ognisto rude futerko i orzechowe oczy.
Oba kociaki są wychowywane z innymi kotami i bardzo dobrze odnajdują się w stadzie. Chętnie pójdą do domu gdzie już mieszka kot, ale nie jest to konieczne.

Kocurki są odpchlone, odrobaczone, przed adopcją będą wykastrowane i zaszczepione. Odi miał testy ujemne na FIV/FelV. Posiadają książeczki zdrowia. Potrafią korzystać z kuwety i drapaków. Przebywają w Tomaszowie Mazowieckim. Są podopiecznymi Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Sebastian, tel. 500 767 248

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przed adopcja wymagana jest wizyta przedadopcyjna, a przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu tzw. niewychodzącego
Kontakt
Fundacja Miasto Kotów
Tomaszów Mazowiecki, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.