Dzisiaj jest: 22.4.2021, imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
Ogłoszenie:

Żywiołowa Fizia

dodano: 2021.04.06 ważne do: 2021.07.05 wyświetleń: 22
Szczegóły ogłoszenia:
Fizia to 5 letnia kotka, która w swoim życiu straciła już wszystko. Miała kochający dom, kocią siostrę i pełna miseczkę. Niestety historie ludzi bywają nieprzewidywalne, a nam nie pozostało nic innego jak przyjęcie jej pod nasz dach i znalezienie jej nowego miejsca na ziemi. Jej imię mówi samo za siebie. Filigranowe rozmiary tej biało burej piękności (waży tylko 3.1 kg!) posiadają ogromne rezerwy energii. Jest bardzo towarzyska uwielbia kontakt z człowiekiem, zawsze ma wiele do powiedzenia i chciałaby kontrolować każda czynność jaka wykonuje człowiek. Z  jednej strony jest typową dorosła niezależną kocicą, która ma swoje zdanie w każdym temacie, a z drugiej uwielbia noszenie na rękach i uwagę ze strony człowieka. Jedną z największych pasji Fizi jest jedzenie, pełna miska i ręce do noszenia to jedyne z jej wymagań. Fizia doskonale odnajdzie się w domu jako jedynaczka lub ze spokojnym rezydentem.
Fizia jest zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana, zaczipowana i przetestowana na kocie choroby zakaźne czyli gotowa do adopcji :) Na wszystkie pytania odpowie Klaudia: klaudia.wilczek.wilus@gmail.com
Kontakt
KOTYlion
Łódź, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Strona WWW: kotylion.pl
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.