Dzisiaj jest: 2.7.2020, imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana
Ogłoszenie:

Władek z Fundacji MIASTO KOTÓW

dodano: 2020.03.01 ważne do: 2020.09.03 wyświetleń: 27
Szczegóły ogłoszenia:
Władek to ok. 5 letni rudy kocurek, który jest idealnym kotem do adopcji przez kogoś, kto lubi pogadać i potrzebuje towarzysza. Bo Władzio to gaduła totalny, miauczy, dyskutuje, opowiada niesamowite historie, a do tego domaga się noszenia na rączkach i przytulania. Uwielbia pieszczoty, głaskanie po brzuszku, turlanie, ugniatanie łapkami. Słodki z niego leniuszek, ale lubi kocimiętkę i czasem ma ochotę na zabawy – ale nie za długie i niezbyt męczące. Kocha jedzonko, potrafi głośno przypominać o sobie w porach karmienia. Ze względu na silną potrzebę znaczenia terenu Władzio szuka domu wychodzącego, najlepiej domu z ogródkiem w spokojnej okolicy.

Kotek przebywa w DT w Mierzynie w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego, jest odpchlony, odrobaczony, wykastrowany. Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów. Kontakt z tymczasową opiekunką: Marta, tel. 783 474 369

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota.
Kontakt
Fundacja Miasto Kotów
Mierzyn, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.