Dzisiaj jest: 2.7.2020, imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana
Ogłoszenie:

Mika z Fundacji MIASTO KOTÓW

dodano: 2020.02.23 ważne do: 2020.08.12 wyświetleń: 43
Szczegóły ogłoszenia:
Mika to dorosła kotka, chociaż ze względu na nieduże rozmiary,sprawia wrażenie o wiele młodszej. Jest proludzkim i sympatycznym kotkiem. Cechuje ją wręcz stoicki spokój, szybko adaptuje się do nowych warunków. Ma spokojny charakter z nutką prawdziwie kobiecego temperamentu ;)

Mika jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona i wykastrowana. Posiada książeczkę zdrowia. Potrafi korzystać z kuwety i drapaków. Przebywa w domu tymczasowym w Tomaszowie Mazowieckim. Jest podopieczną Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Iza, 510 724 773

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kot zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego.
Kontakt
Fundacja Miasto Kotów
Tomaszów Mazowiecki, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.