Dzisiaj jest: 2.7.2020, imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana
Ogłoszenie:

Dyzio z Fundacji MIASTO KOTÓW

dodano: 2020.02.23 ważne do: 2020.08.12 wyświetleń: 45
Szczegóły ogłoszenia:
Dyzio został odłowiony z zaawansowanym kocim katarem. Jeszcze wtedy nie było wiadomo, czy uda się kocurkowi uratować wzrok. Determinacja jego tymczasowych opiekunek oraz lekarzy sprawiła, że po chorobie nie ma u Dyzia ani śladu.

Kocurek ur. ok. 7.04.2016r. Umie korzystać z kuwety. Jest odpchlony i odrobaczony. Ma pozytywny stosunek do innych kotów i jest niezwykle żywotny i energiczny.

Kotek przebywa w Piotrkowie Trybunalskim. Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów. Kontakt w sprawie adopcji: Jola, tel. 668 049 288

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kot zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego.
Kontakt
Fundacja Miasto Kotów
Piotrków Trybunalski, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.