Dzisiaj jest: 23.2.2020, imieniny: Damiana, Romana, Romany
Ogłoszenie:

Odi szuka domu

dodano: 2020.02.11 ważne do: 2020.05.11 wyświetleń: 87
Szczegóły ogłoszenia:
Odi (r. ok. 01.07.2019 r.) to cudnej urody burasek o oczkach okrągłych jak pięciozłotowe monety i malutkich uszkach. Początkowo w stosunku do obcych osób jest bardzo wycofany (ale nie ma w nim cienia agresji), ale wystarczy dać mu kilka dni by zaczął się otwierać. Gdy już zaufa człowiekowi to miziankom, mruczankom i nakolanowym fikołkom nie ma końca. Odi uwielbia inne koty, szybko się z nimi zaprzyjaźnia. Ta przyjaźń nie do końca wychodzi mu z małymi dziećmi i hałaśliwymi psami dlatego doskonałym domem dla Odiego będzie dom spokojny, który da mu poczucie bezpieczeństwa oraz dom z innym kotem, z którymi będzie mógł spędzać czas pod nieobecność Opiekunów. Odi zaprzyjaźnił się w Fundacji z drugim cudownym kocurkiem, marchewkowym Orzeszkiem. Mamy cichą nadzieję, że może uda się znaleźć chłopakom dom w tzw. dwupaku :)

Odi jest odpchlony, odrobaczony, a przed adopcją zostanie zaszczepiony i wykastrowany. Posiada książeczkę zdrowia. Potrafi korzystać z kuwety i drapaków. Przebywa w Tomaszowie Mazowieckim. Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Sebastian, tel. 500 767 248

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przed adopcja wymagana jest wizyta przedadopcyjna, a przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu tzw. niewychodzącego
Kontakt
Fundacja Miasto Kotów
Tomaszów Mazowiecki, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.