Dzisiaj jest: 23.2.2020, imieniny: Damiana, Romana, Romany
Ogłoszenie:

Orzeszek szuka domu

dodano: 2020.02.11 ważne do: 2020.05.11 wyświetleń: 88
Szczegóły ogłoszenia:
Orzech (r. ok. 20.10.2019 r.) to mały chłopczyk znaleziony na wiejskich bezdrożach o futerku w kolorze żywego ognia. Tak mocno marchewkową sierść spotyka się niezwykle rzadko. Ma dodatek kocurek ma śliczne orzechowe oczka (stąd imię). Orzeszek jest kotem łagodnym i proludzkim, choć początkowo może być nieco nieśmiały. Orzeszek uwielbia inne koty i prokocie psy. Szukamy mu domu spokojnego, który da mu poczucie bezpieczeństwa oraz domu z innym zwierzakiem, z którym będzie mógł spędzać czas pod nieobecność Opiekunów. Orzeszek zaprzyjaźnił się w Fundacji z drugim cudownym kocurkiem, pręgowanym Odim. Mamy cichą nadzieję, że może uda się znaleźć chłopakom dom w tzw. dwupaku :)

Orzeszek jest odpchlony, odrobaczony, a przed adopcją zostanie zaszczepiony. Posiada książeczkę zdrowia. Potrafi korzystać z kuwety i drapaków. Przebywa w Tomaszowie Mazowieckim. Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Sebastian, tel. 500 767 248

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przed adopcja wymagana jest wizyta przedadopcyjna, a przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu tzw. niewychodzącego
Kontakt
Fundacja Miasto Kotów
Tomaszów Mazowiecki, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.