Dzisiaj jest: 2.7.2020, imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana
Ogłoszenie:

Tosiek z Fundacji MIASTO KOTÓW

dodano: 2020.01.29 ważne do: 2020.07.25 wyświetleń: 62
Szczegóły ogłoszenia:
Tosiu ur. ok 15.06.2016. Tosiek to młody łobuziak, który trafił do fundacji z pękniętą miednicą. Uraz był stary i goi się samoistnie, nadal trochę go boli, przez co kotek kuleje. Objawia się to również charakterystycznym siadem z wyciągniętą prosto lewą nóżką. Jednak nie przeszkadza to kociakowi w codziennym funkcjonowaniu i rozrabianiu. Codzienne biegi po całym mieszkaniu, skoki na szafki i wspinanie się po kocim drzewku na jeszcze wyższe szafki są jego specjalnością. Tosiek jest bardzo żywym i energicznym kotem, wszędzie go pełno, dlatego może nie być odpowiednim towarzyszem dla starszych i leniwych kotów (chyba, że wskazany jest dla nich ruch). Doskonale dogada się z z młodymi kotami o podobnym temperamencie lub psem tolerującym koty. Tosiek jest kotem proludzkim i miziastym lecz stanowczym w zabawie, wyraźnie pokazującym, kiedy ma a kiedy nie ma ochoty na czułości, dlatego nie jest odpowiednim towarzyszem dla małych dzieci.

Kotek jest odrobaczony i wykastrowany. Bezbłędnie korzysta z kuwety.

Kot przebyta w domu tymczasowym w Piotrkowie Trybunalskim Kontakt w sprawie adopcji z tymczasowym opiekunem: Marta, tel. 608 486 798 

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien oraz balkonu. Kot zostanie oddany do adopcji do tzw. domu niewychodzącego.
Kontakt
Fundacja Miasto Kotów
woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.