Dzisiaj jest: 23.2.2020, imieniny: Damiana, Romana, Romany
Ogłoszenie:

Niuniek szuka domu

dodano: 2020.01.28 ważne do: 2020.04.27 wyświetleń: 159
Szczegóły ogłoszenia:
Niuniek to zjawiskowy kocurek, pięknie umaszczony, prążkowany w odcieniach srebra i szarości. Urodził się ok. maja/czerwca 2019r. Początkowo nieufny, trzeba sobie zasłużyć na jego uwagę i cierpliwie się z nim zapoznawać. A warto, bo po bliższym poznaniu Nianio to cudowny kot, lgnący do głaszczących rąk i kolan. Lubi podsiadać człowieka, zajmuje zawsze najlepsze miejsce na kanapie czy fotelu. Jak każdy młody kot lubi zabawy i ma dużo energii. Głaskany w okolicy ogonka radośnie gada i pomrukuje. Kocha inne koty, nie boi się psów.
 
Niuniek jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony. Posiada książeczkę zdrowia. Potrafi korzystać z kuwety i drapaków. Przebywa w domu tymczasowym w Mierzynie k. Piotrkowa Trybunalskiego. Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369
 
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu tzw. niewychodzącego.
Kontakt
Fundacja Miasto Kotów
woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.