Dzisiaj jest: 21.1.2020, imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
Ogłoszenie:

Jasia - wesoła iskierka

dodano: 2020.01.04 ważne do: 2020.04.03 wyświetleń: 45
Szczegóły ogłoszenia:
Jasia - wesoła iskierka
Jasia ma 7 miesięcy i pokłady energii niczym panel słoneczny w upalny dzień ;)  Biega, skacze, goni za piłeczkami, zaczepia inne koty, by bawiły się razem z nią, zaczepia też człowieka, by do zabawy się włączył :) W swoich harcach bywa nieco nieokrzesana - ale i urocza jednocześnie. Potrafi też pięknie mruczeć i pięknie się przytulać. Oczywiście, jak już ma dość zabawy ;)
Jasia ma zerwane ścięgna w tylnej łapce. Stawia ją trochę inaczej niż pełnosprawne koty, ale radzi sobie doskonale. Ten uraz jest niemal niewidoczny i tylko wprawny obserwator go zauważy. Jasia nie zauważa go wcale ;)
Szukamy kotce domu niewychodzącego, z innym, chętnym do zabawy kotem i z kochającym Opiekunem, który pokocha Jasię wraz z jej energicznym charakterem.
Jasia jest zdrowa, zaszczepiona, zaczipowana, bezbłędnie korzysta z kuwety, przed adopcją zostanie wysterylizowana. W sprawie adopcji prosimy pisać na adres: aneta.kotylion@viva.org.pl
wiek - 7 miesięcy
przyjęta - XI 2019
przebywa - kociarnia Kotyliona
Kontakt
Kotylion
woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.