Dzisiaj jest: 17.11.2019, imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii
Ogłoszenie:

Amon - rezolutny kawaler

dodano: 2019.11.10 ważne do: 2020.02.08 wyświetleń: 39
Szczegóły ogłoszenia:
Amon to rezolutny rudy kawaler. Zmiany przyjmuje z umiarkowanym entuzjazmem, ale kiedy już oswoi się z nową sytuacją, pokazuje swoją uroczą, miziastą naturę. Z głośnym mruczeniem przyjmuje drapanie za uchem czy pod bródką, chętnie pobawi się goniąc za wędką czy myszką. Nie daje jednak zapomnieć, że jest kotem z "kocim" charakterem i zasygnalizuje, jeśli ktoś zbliży się do jego granic - na pewno nie jest fanem głaskania po brzuchu :D Przy poznawaniu nowych kotów wykazuje zainteresowanie, nie chowa się w najdalszy kąt ani nie wyciąga gotowej do ataku łapy.

Niestety ten przystojniak choruje na białaczkę. Dla ludzi i psów nie stanowi to zagrożenia, ale jeśli chodzi o inne koty, Amon musiałby być jedynakiem lub zamieszkać z innym białaczkowym mruczkiem. Przy tym wirusie należy unikać wszelkich infekcji, które mogą mieć o wiele poważniejsze konsekwencje niż u zdrowego kota, więc nowy Opiekun Amona będzie musiał szczególnie dbać jego odporność.

Wierzymy, że bez względu na chorobę znajdzie się dla tego przemiłego kocurka dom, w którym białaczka nie będzie stanowiła przeszkody, a on sam będzie mógł hasać za wędką i wylegiwać się na miękkim kocu lub w plamie słońca na parapecie.

Amon ma ok. 2 lata, elegancko korzysta z kuwety, jest odrobaczony, zaszczepiony i zaczipowany. Przed adopcją przejdzie jeszcze zabieg sanacji zepsutych zębów.

Kontakt w sprawie adopcji - Dominika: dominika.kotylion@gmail.com
Kontakt
Kotylion
woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.