Dzisiaj jest: 2.6.2020, imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny
Ogłoszenie:

Wychowany w domu, grzeczny, niekonfliktowy Borys adopcja

dodano: 2019.11.05 ważne do: 2020.01.04 wyświetleń: 179
Szczegóły ogłoszenia:
Wychowany w domu, grzeczny, niekonfliktowy Borys adopcja

Borys urodził się w rozpadającej budzie, w której w poprzednią zimę szczeniaki zamarzły. Razem z bratem został zabrany i trafił pod opiekę fundacji Nero w Sochaczewie. Jako szczeniak szybko znalazł dom. Adoptowała go rodzina z dzieckiem, miał być dla Niego przyjacielem. Niestety sielanka się skończyła. Nie chcą już Borysa. Pies z mieszkania w bloku właśnie trafił do warunków kojcowych, strasznie to przeżywa wyje całe noce, jest coraz zimniej a On ciepły dom zamienił na zimny kojec z budą..
Pilnie szukamy dla Niego nowego domu. Borys to duży piękny ok 2 letni pies, mama jego była w typie owczarka niemieckiego, ojciec najprawdopodobniej był bokserem. Borys potrafi chodzić na smyczy, zachowuje czystość w domu. Jest bardzo łagodny ale lękliwy, tym bardziej teraz gdy zawiódł człowiek, nie wykazuje żadnej agresji w stosunku do ludzi jak i do innych psów. Jest wykastrowany, zaszczepiony zaczipowany. Szukamy domu stałego lub tymczasowego Obowiązuje procedura adopcyjna.

Tel 665 158 238
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.