Dzisiaj jest: 2.7.2020, imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana
Ogłoszenie:

Matjasek z Fundacji MIASTO KOTÓW

dodano: 2019.08.23 ważne do: 2020.07.25 wyświetleń: 67
Szczegóły ogłoszenia:
Matjasek przybłąkał się na podwórko naszej wolontariuszki. Był skołowany i nieufnie podchodził do człowieka, nie wiemy skąd się wziął, czy ktoś go porzucił. Ale szybko okazał się przyjaznym kocurkiem, który na wołanie „kici kici” zaczął ufać nowym opiekunom i przybiegać na głaskanie. Został wyłapany na kastrację, a dziś mieszka z innymi kotami na podwórku, chociaż bardzo chciałby mieć dom i ludzi tylko dla siebie. Bo Matjasek to przystojny, szczupły, bosko umaszczony, mistrz sprintu za uciekającą zabawką, niezmordowany typ "bawmy się 24/7", wieczny ocieracz o nogi, głaski z radością przyjmujący, chętny poznawać inne koty, choć potrafi pokazać pazurki i ząbki. Lubi czasem pogadać, szczególnie w porze śniadania, obiadku i kolacji.
 
Nie wiemy dokładnie ile Mati ma lat, pewnie ok. 2-3, jest wykastrowany, odpchlony, odrobaczony, a przed adopcją zostanie zaszczepiony. Miewa problemy trawienne więc wskazana jest u niego karma weterynaryjna. Potrafi korzystać z kuwety i drapaków. Przebywa w Piotrkowie Tryb. Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów. Dogaduje się z innymi kotami, choć bywa dominujący i wiecznie chciałby się z nimi bawić. Nie nadaje się do domu, w którym są dzieci bo potrafi drapnąć jak coś mu się nie spodoba.

Kontakt w sprawie adopcji: Asia, tel. 601 199 674
 
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu tzw. niewychodzącego lub do domu z ogródkiem gdzie będzie przebywał pod opieką.
 
Kontakt
Fundacja Miasto Kotów
Piotrków Trybunalski, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.