Dzisiaj jest: 2.7.2020, imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana
Ogłoszenie:

Harry i Karolek z Fundacji MIASTO KOTÓW

dodano: 2019.08.23 ważne do: 2020.07.25 wyświetleń: 91
Szczegóły ogłoszenia:

Harry i Karol zostali podrzuceni koło śmietnika na piotrkowskim osiedlu. Zapewne ktoś odchował kociaki, a potem wywiózł w miejsce gdzie wiedział, że są dokarmiane blokowe koty. Kociaki biegały pomiędzy zaparkowanymi autami i w każdej chwili mogły zostać przejechane.
Harry jest bardzo ufnym, proludzkim kociakiem. Uwielbia kontakt z opiekunem, przytulanie i zabawy. Ma energiczny i wesoły charakter. Lubi towarzystwo innych kotów.
Karolek jest spokojnym i trochę wycofanym kotem. Lubi polować na pluszowe myszki oraz spać na opiekunie. W stosunku do obcych zachowuje dystans,dlatego szuka odpowiedzialnego domku, który da mu tyle czas na aklimatyzacje, ile będzie potrzebował.
Bracia ze sobą silnie związani - razem bawią się i śpią, dlatego szukają wspólnego, kochającego domu.

Harry i Karolek urodzili się na początku maja 2019 roku, posiadają książeczkę zdrowia, są wykastrowani, odpchleni i odrobaczeni, zaszczepieni.

Przebywają w domu tymczasowym w Piotrkowie Tryb. Są podopiecznymi Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Gosia, tel. 604 659 032

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Koty zostaną oddane do adopcji do domu tzw. niewychodzącego.
Kontakt
Fundacja Miasto Kotów
Piotrków Trybunalski, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.