Dzisiaj jest: 22.8.2019, imieniny: Cezarego, Marii, Zygfryda
Ogłoszenie:

Pola pięknotka

dodano: 2019.05.21 ważne do: 2019.08.19 wyświetleń: 129
Szczegóły ogłoszenia:
Pola

Jeśli szukasz ślicznego, młodziutkiego kotka w typie rasy - pomiń to ogłoszenie.
Jeśli chcesz natomiast ofiarować dom, a przy okazji pomóc człowiekowi, to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Nie będzie tu łzawej historii tylko fakty. Te czasem bywają bardziej poruszające.

Pola urodziła się na ulicy. Została przygarnięta przez dobrą duszę i przez kilka lat miała kochającą Panią i dom. Jednak jej właścicielka zapadła na nowotwór - zawalił się świat i człowieka i kota. Leczenie, nawrót choroby i coraz bardziej rozpaczliwe szukanie domu dla wieloletniej kociej przyjaciółki.

Pola ma ok. 8 lat. Jest bardzo miłą, szukającą kontaktu z człowiekiem kotką. Lubi głaskanie, leżenie na kolanach, nie grymasi przy jedzeniu i bezbłędnie korzysta z kuwety. Pola nie najlepiej czuje się w towarzystwie innych kotów( wylizuje się w chwilach stresu) dlatego najlepiej byłoby gdyby została jedynaczką lub miała towarzystwo jednego, spokojnego i niedominującego kotka.

Kicia jest oczywiście wysterylizowana, odrobaczona i zaszczepiona, testy FELV/FIV ma ujemne.

Szukamy domu:
-niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami,
-odpowiedzialnego, który będzie z kotem na dobre i na złe, a w przypadku choroby zapewni kotu odpowiednią opiekę weterynaryjną,
-wyrażającego zgodę na wizytę przedadopcyjną i podpisanie umowy adopcyjnej.

Nr Tel Ania 604 777 969,
mail: szymania@onet.pl


 
Kontakt
Kotylion
Łódź, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.