Dzisiaj jest: 18.7.2019, imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta
Ogłoszenie:

Słodziak Adonis szuka domu

dodano: 2018.12.09 ważne do: 2019.09.13 wyświetleń: 30
Szczegóły ogłoszenia:
Jeszcze malutki (ur. ok. 01.10.2018r.), ale już potrafi zawrócić w głowie :) Mały Adonis wie, jak używać kocich wdzięków, by uzyskać od człowieka, co tylko dusza zapragnie. Polecamy malca do adopcji tylko tym, którzy zgadzają się, że koty to stworzenia boskie, podmioty czci i kultu.

Adonis posiada książeczkę zdrowia. Jest odpchlony i odrobaczony. Przed adopcją zostanie zaszczepiony. Korzysta z kuwety i drapaka. Toleruje inne koty i psy. Uwielbia pogonie za piórkiem na patyku i tulenie do człowieka.

Kotek przebywa obecnie w Piotrkowie Trybunalskim i jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów. Kontakt z tymczasową opiekunką: Beata, tel. 509 028 596 

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kotek zostanie oddany do adopcji do domu tzw. niewychodzącego.  

 
Kontakt
FUNDACJA MIASTO KOTÓW
Piotrków Trybunalski, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.