Dzisiaj jest: 20.8.2018, imieniny: Bernarda, Sabiny, Samuela
Ogłoszenie:

Szczeniak szuka kochającego domu

dodano: 2018.08.12 ważne do: 2018.11.10 wyświetleń: 9
Szczegóły ogłoszenia:
Szukamy odpowiedzialnego i kochającego domu dla szczeniaka. Sunia jest super-urocza, lubiąca pieszczoty i potrzebująca zainteresowania i miłości. Mała ma 3 miesiące, jest odrobaczona, ale konieczne jest założenie książeczki u weterynarza. Dobrze reaguje na dzieci oraz zwierzęta, nie jest agresywna. Myślimy, że wyrośnie na małego lub średniej wielkości psa (10-15 kg). Chcemy, żeby znalazła kochany dom na zawsze:)

Historia: kilka miesięcy temu w okolicy pojawiła się suczka, którą ktoś wyrzucił. Długo błąkała się po osiedlu, dawaliśmy jej jeść, otwieraliśmy garaż, gdy zrobiło się zimno, ale nie mogliśmy jej przygarnąć na stałe. Szukaliśmy dla niej nowego domu. Pewnej nocy, gdy wróciliśmy po całym dniu nieobecności do domu, znaleźliśmy w ogrodzie, schowaną w krzakach sunię wraz z czterema szczeniakami. Zajęliśmy się całą rodziną. Dla pozostałych szczeniaków udało nam się znaleźć dobre domy, została nam jeszcze jedna suczka.
Kontakt
Ewelina
woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.