Dzisiaj jest: 20.8.2018, imieniny: Bernarda, Sabiny, Samuela
Ogłoszenie:

Aleks z ABBA szuka domu

dodano: 2018.08.10 ważne do: 2018.11.08 wyświetleń: 6
Szczegóły ogłoszenia:
ABBA tworzyły trzy panny (szylkretowe) i jeden czarny rodzynek. Dziewczyny mają już swoje domki, został Aleks. Kocurek jest wesołym, chętnym do zabawy kocim dzieciakiem, który poznaje otaczający go świat i przedmioty. Z każdym dniem pobytu w domu tymczasowym robi się coraz bardziej przytulaśny, a teraz razem z resztą przedszkolaków śpi na człowieku i domaga się uwagi i pieszczot. Jest inteligentny i żadna przeszkoda nie utrudni mu zdobycia założonego celu. Z pewnością ktoś kto go zaadoptuje nie będzie miał chwili na nudę :) 

Aleks jest podopiecznym fundacji Miasto Kotów. Przebywa w domu tymczasowym w Mierzynie niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego. Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369 

Jest odrobaczony i zaszczepiony. Posiada książeczki zdrowia. Potrafi bezbłędnie korzystać z kuwety. Dobrze by było, gdyby mogły zamieszkać z innymi kotami lub w dwupakach z innym kotkiem z tego samego domu tymczasowego. 

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotów; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kotów, gdy te osiągną odpowiedni wiek. Kotek zostanie oddane do adopcji do tzw. domu niewychodzącego.
Kontakt
FUNDACJA MIASTO KOTÓW
Mierzyno niedaleko Piotrkowa Try, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.