Dzisiaj jest: 14.12.2018, imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny
Ogłoszenie:

Dropsik szuka domu

dodano: 2018.08.09 ważne do: 2019.01.29 wyświetleń: 11
Szczegóły ogłoszenia:
Dropsik, to jeden z czwórki rodzeństwa, które ktoś bez skrupułów w letnią noc wyrzucił pod śmietnik. Malutkie, kilkutygodniowe szkraby znalazła karmicielka kotów wolno żyjących i poprosiła o pomoc Fundację Miasto Kotów. Tak Drops trafił pod naszą opiekę.

Dropsik, to kociątko cudnej urody. Wyraźne pręgi na futerku sprawiają, że myślimy o dropsiku jak o małym tygrysku bengalskim :) Ale prócz prążków Dropsik nie ma w sobie nic z dzikiego kota. Jest łagodnym, wesołym maluchem lubiącym zabawy, jedzonko i mizianko. Jest tez wyjątkowo rozgadanym kotkiem, więc trzeba mu poświęcić codziennie odrobinę czasu na wspólne konwersacje ;)
 
Potrafi korzystać z kuwety i drapaka. Jest zdrowy, odpchlony, odrobaczony. Posiada książeczkę zdrowia.  Przed adopcją zostanie zaszczepiony. Poleca się do adopcji do innego kotka lub w dwupaku z kimś ze swojego rodzeństwa.  Przebywa w domu tymczasowym w Piotrkowie Trybunalskim. Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów.  
Kontakt w sprawie adopcji: Gosia,  tel. 604 659 032 

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego.


 
Kontakt
FUNDACJA MIASTO KOTÓW
Piotrków Trybunalski, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.