Dzisiaj jest: 20.8.2018, imieniny: Bernarda, Sabiny, Samuela
Ogłoszenie:

Elana szuka domu

dodano: 2018.08.09 ważne do: 2018.11.07 wyświetleń: 7
Szczegóły ogłoszenia:
Imię Elany nie jest przypadkowe. Razem se swoim rodzeństwem została znaleziona na ulicy Bawełnianej. Trójka pięknych whiskasików, cudnych sreberek trafiła pod opiekę Fundacji Miasto Kotów. Rodzeństwo Elany - Cotton i Silky lada dzień jadą do nowego domu. A Elana jeszcze czeka. Wiemy jednak, że przy takiej urodzie i tak cudnym charakterze, to tylko kwestia czasu...

Ten koci bobas jest bardzo zsocjalizowany z człowiekiem i innymi kotami. Po zabawach, gonitwach i jedzonku uwielbia leżeć na człowieku i mruczeć mu niezwykle głośno do ucha. Koci ideał!

Elana potrafi korzystać z kuwety i drapaka. Jest zaszczepiona. Jest zdrowa, odpchlona, odrobaczona. Posiada książeczkę zdrowia.  Poleca się do adopcji do innego kotka lub kotów. Przebywa w domu tymczasowym w Piotrkowie Trybunalskim. Jest podopieczną Fundacji Miasto Kotów.  
Kontakt w sprawie adopcji: Dagmara,  tel. 605448744

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego.
Kontakt
FUNDACJA MIASTO KOTÓW
Piotrków Trybunalski, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.