Dzisiaj jest: 20.8.2018, imieniny: Bernarda, Sabiny, Samuela
Ogłoszenie:

Kenzo szuka domu

dodano: 2018.08.09 ważne do: 2018.11.07 wyświetleń: 7
Szczegóły ogłoszenia:

Pod opiekę Fundacji Miasto Kotów trafiła szóstka kocich szkrabów, które odkarmiliśmy na butelce, zaopiekowaliśmy się, leczyliśmy a teraz, dla których szukamy domów. Kociaki otrzymały "modowe" imiona, a wśród nich jest Kenzo. 
 
Urocza mordka Kenzo sprawia, że nie można oderwać od niego wzroku. Tym spojrzeniem wymusi na Was wszystko... mały szantażysta. Bo ten biały szkrab w szare łatki zna potęgę swojego uroku i bez skrupułów z tego korzysta. 
Kenzo uwielbia towarzystwo innych kotów i ludzi. Lubi szaleństwa z zabawki i spanie na kolanach. Potrafi korzystać z kuwety i drapaka. Jest zdrowy, odpchlony, odrobaczony. Posiada książeczkę zdrowia. Przebywa w Domu Tymczasowym w Mierzynie koło Piotrkowa Trybunalskiego. Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów.  
Kontakt w sprawie adopcji: Marta,  tel. 783 474 369 

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek.Kot zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego.

 
Kontakt
FUNDACJA MIASTO KOTÓW
Piotrków Trybunalski, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.