Dzisiaj jest: 23.3.2019, imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy
Ogłoszenie:

Giga szuka domu

dodano: 2018.08.09 ważne do: 2019.04.25 wyświetleń: 36
Szczegóły ogłoszenia:

Giga to urocza, lekko zezowata puchata kotka. Urodziła się w maju 2016 roku w wiejskiej stodole. Kiedy miała zaledwie tydzień jej mama zginęła pod kołami samochodu, a Giga wraz z rodzeństwem trafiła pod opiekę Fundacji Miasto Kotów.
Giga od małego miała styczność z ludźmi i bardzo lubi ich towarzystwo. W stosunku do nieznajomych jest trochę nieśmiała, ale gdy się "rozkręci" okazuje się, że to wesoła i miziasta kicia.
Giga jest łagodną kotką, nie używa pazurów nawet podczas zabawy. Potrzebuje dużo czułości i uwagi opiekuna.
Giga jest wykastrowana, zaszczepiona, odrobaczona. Przebywa w Domu Tymczasowym w Piotrkowie Trybunalskim. jest podopieczną Fundacji Miasto Kotów.  Kontakt z tymczasową opiekunką: Gosia, tel. 604 659 032.

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem, w którym będzie wychodziła na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela, tj. na szelkach.

 
Kontakt
FUNDACJA MIASTO KOTÓW
Piotrków Trybunalski, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.