Dzisiaj jest: 17.10.2018, imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora
Ogłoszenie:

Bambo

dodano: 2018.08.05 ważne do: 2018.11.03 wyświetleń: 33
Szczegóły ogłoszenia:
Bambo ma roczek i wszystkie cechy związane z tym wiekiem ;) Jest aktywny, wiecznie głodny i zawsze chętny do zabawy. Urodził się jako kot wolno żyjący i niemal całe dotychczasowe życie spędził na wolności w kocim stadzie. Wybrał jednak człowieka i szuka domu, w którym będzie się mógł do niego przytulać ;) Na początku znajomości jest trochę nieśmiały, ale pełna miseczka szybko roztopi pierwsze lody, a łagodność i spokój opiekuna pozwoli Bambo pokazać, jak wielkim jest pieszczochem ;) Lubi głaskanie, a człowieka wita w drzwiach z taką radością, jakby całe życie czekał właśnie na ten moment ;) Co prawda jest możliwe, że za tymi powitaniami kryje się też inny cel ;) ( napełnienie pustej miski z jedzeniem )  ale kto by tam zwracał uwagę na drobiazgi ;) Bambo jest naprawdę fajnym kotem - w spokojnym domu rozkwitnie i pokaże całą gamę swoich zalet ;)
Bambo jest śliczny, zdrowy, zaszczepiony, wykastrowany i gotowy na prawdziwy dom. Dobrze dogaduje się z innymi kotami, pięknie korzysta z kuwety i nie wybrzydza przy jedzeniu.
W sprawie jego adopcji piszcie do Anety: aneta.kotylion@viva.org.pl

czip: 616093900540808
Kontakt
Kotylion
Łódź, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.