Dzisiaj jest: 23.2.2019, imieniny: Damiana, Romana, Romany
Ogłoszenie:

Psikus - towarzyski terier - dekada w schronisku

dodano: 2018.07.03 ważne do: 2018.10.01 wyświetleń: 79
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Psikus (nr rej. P-25/12) to pies w typie teriera, urodzony około 2005r. Przebywa w Schronisku dla Zwierząt przy ul. Dolistowskiej 2 w Białymstoku. Czeka na dom od 2008 r. 

To oddany człowiekowi pies, który szybko się przywiązuje. Uwielbia spacery, podczas których pilnuje się swojego opiekuna, dotrzymuje miejskiego, równego kroku. Jak na swój wiek jest bardzo energiczny – chętnie biega i skacze. Nie sposób się z nim nudzić. Jest czujny i bacznie obserwuje otoczenie. Grzecznie jeździ samochodem. Nie boi się zgiełku i tłumów ludzi. Psikus ma łagodny, przyjazny stosunek do ludzi i zwierząt. Doskonale odnajdzie się w domu z dziećmi. Dobrze się czuje w towarzystwie zrównoważonych psów. Pies może mieszkać zarówno w domu jak i bloku. 

Szczepienia: tak 
Odrobaczenie: tak 
Płodność: wykastrowany
Stosunek do dzieci: pozytywny 
Stosunek do psów/suk: dogada się ze zrównoważonym psem/suką
Stosunek do kotów: niesprawdzony 
Charakter psa: przyjazny, zrównoważony
Aktywność psa: średnia

Pies znajduje się pod opieką Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt: 85 675 37 00 pn-pt 10-17.
Kontakt
Schronisko dla Zwierząt w Białymstoku
ul. Dolistowska 2, 15-197 Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.