Dzisiaj jest: 20.1.2019, imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
Ogłoszenie:

Radek Dekiel

dodano: 2018.06.14 ważne do: 2018.12.04 wyświetleń: 53
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:

Radzio został znaleziony w marcu 2017 roku na terenie firmy produkującej płytki, między maszynami, brudny i bardzo wychudzony. Pod naszą opieką szybko doszedł do siebie. Wypiękniał, a każdy kolejny dzień z nim pokazywał, że to kot wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju. Radzio ma wiele talentów. Umie otwierać drzwi, szczelnie zamknięte opakowania z jedzeniem. Gdy zostawi się go sam na sam z kotletami z mięsa mielonego, to  może okazać się, że w dziwny sposób ubędą. Suszarka z praniem może się w tajemniczych okolicznościach złożyć. I długo by jeszcze wymieniać. Radzio to kot, którego rozpiera energia, a pomysły na psoty nigdy się nie kończą. Wszędzie go pełno, wszystko musi sprawdzić Biega, szaleje i dokazuje, przy czym jest uroczy i zabawny. Jego niewinne spojrzenie zmiękczy każde serce. Miłość Dekielka do człowieka jest bezgraniczna. Podąża za nim krok
w krok. Dopomina się pieszczot, zaczepia, wywija koziołki, przytula. Z jednym ale – wtedy kiedy on ma na to ochotę.
Radzio potrzebuje domu, który poświęci mu dużo czasu, uwagi i zapewni mnóstwo atrakcji. Kocurek ma obecnie około 2 lata. Szuka domu, w którym będzie jedynakiem, gdyż w relacjach z innymi kotami potrafi być dominujący.
Radek jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt z Magdą: 509 581 758 lub Agą 604 268 143, e-mail: adoptuj@przytulkota.pl.
 
Kontakt
Fundacja Przytul Kota
Łódź ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: przytulkota.pl
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.