Dzisiaj jest: 26.6.2019, imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny
Ogłoszenie:

Piegus

dodano: 2018.06.12 ważne do: 2019.09.14 wyświetleń: 5
Szczegóły ogłoszenia:
Piegus

Piegus Latarnik, bury ze wzorzystą mordką, białym gorsem, skarpetkami i "latarenką" na ogonie. Dorodny kocur około 3-4 lat, miziadło wielkie. Zmaterializował się pewnego dnia na podwórzu w dzielnicy domków jednorodzinnych, siedział coraz smutniejszy i coraz chudszy i bardzo interesował się samochodami. Pewnie jakimś przyjechał i już został.... :-(  Został zabrany, wykastrowany, odrobaczony i zaszczepiony, ma ujemne testy FelV i FiV. Szuka kochającego, dobrego domu który poświęci kotkowi wystarczająco dużo uwagi, bo kotek kocha ludzi całym sobą. Dom musi być koniecznie z zabezpieczonym balkonem i oknami, może być też "wychodzący" w bezpiecznej okolicy.

Piegus absolutnie nie nadaje się do małych dzieci - ktoś nauczył go "zapasów" z ręką i trzeba wiedzieć kiedy tę rękę zatrzymać, w zabawie potrafi się też mocno "nakręcić" i trzeba w odpowiednim momencie przystopować (tym razem dla dobra kota). Ma też zwyczaj podgryzania palców u nóg idących nałożyć na miseczkę więc trzeba uważać żeby się o kota nie zabić ani kota nie zadeptać ;-) Uroczy, obsługiwalny, nakolankowy, ale pobudliwy i harcujący po domu, więc raczej nie nadaje się też na statecznego towarzysza starszej osoby.

Jeśli chciałbyś dac dom Piegusowi, napisz - apolrola@gmail.com.

Przy adopcji podpisana zostanie umowa adopcyjna.
Kontakt
Kotylion
Łódź ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.